Contact

Algemene vragen aan de vereniging kunt u het beste stellen aan het secretariaat: secretariaat@vadedo.nl

Voor vragen met betrekking tot de ledenadministratie (adreswijzigingen, uitschrijven) kunt u contact opnemen via ledenadministratie@vadedo.nl

Vragen met betrekking tot de contributie kunt u richten aan contributie@vadedo.nl

Wilt u het gebouw huren? Neem dan contact op met verhuur@vadedo.nl

Voor vragen over de opkomsten, kampen, ouderbijdrage en dergelijke kunt u contact opnemen met de hoofdleiding van het betreffende onderdeel:

Onderdeel Hoofdleiding E-mailadres
Bevers Dennis Kerkvliet bevers@vadedo.nl
Kabouters Jessie Arnoldus kabouters@vadedo.nl
Stuurboord Jochem Paardekooper stuurboord@vadedo.nl
Bakboord Ewout van Maarle bakboord@vadedo.nl
Meisjes Wouter ten Bosch meisjes@vadedo.nl
Kleine Vaart Matthijs de Lege kleinevaart@vadedo.nl
Vaart Jeroen Bekooy vaart@vadedo.nl
Wilde Vaart Mark van Schie wildevaart@vadedo.nl

Locatie